İzmir Foça Huzurevi

İzmir Foça huzurevi, İzmir ve çevresinde hizmet vermek amaçlı kurulmuş olan özel bir kuruluştur. Ücretli olarak hizmet veren, aynı zamanda 60 yaş üstü tüm yaşlıların gerekli görülen ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sosyalleşebilmelerini olanak tanıyan bir yerdir. Burada erkekler ve kadınlar istedikleri saatlerde birbirleri ile görüşebilir. Aynı zamanda huzurevleri ziyaretçileri her zaman açıktır.

Ziyaretçi saatleri ve uyulması durumunda bahçeye çıkılabilir. Ve aynı zamanda bulaşıcı rahatsızlığı olmayan kişiler ile görüşme sağlanabilir. Burada amaç yaşlıların kalan hayatlarını daha kaliteli ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmelerine olanak tanımaktadır. Ayrıca tüm huzurevleri belirli bir yönetmeliğe uygun olacak şekilde tasarlandıkları için bazı kurallara sahiptir. Bu kurallara uyum sağlamayan ve belirtilen kriterlere uygun olmayan kişiler huzurevleri içerisinde barınma yapamazlar.

Kişiye Özel Konaklama ve Sosyalleşme İmkânları

İzmir Foça huzurevi belirli potansiyele sahip bir kuruluştur. Yatış ve kalkış saatleri, özel beslenme alanları, oyun alanları, kütüphane, sosyal aktiviteleri yapabilecekleri spor salonları ve hobi odaları gibi seçenekler ile yaşlıların verimli vakit geçirebilmeleri olanak tanır.

Birçok yaşlı sessiz ve sakin bir ortamda bulunmak ister. Bu nedenle huzurevleri genellikle huzurlu ve sessiz bölgelerde yer alır. Aynı zamanda yaşlıların vakit geçirebilmesi için doğal yaşam alanları yine onların kullanılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Kendilerine zarar vermeyecekleri şekilde düzenlenen İzmir Foça huzurevi, kaliteli yaşam tarzı sunar.

Ev Ortamında Lüks Yaşam Tarzı

Bu kuruluşlar yaşlıların kendi ev ortamlarında hissetmelerine olanak tanır. Aynı zamanda lüks bir otel konforu da sağlar yaşlılar. Yemek yapmakla ya da ilaçlarını takip etmekle yükümlü değildir. Burada deneyimli hasta bakıcılar gerekli olan tüm özveri göstererek yardımcı olur. Kişiler kaliteli yaşam sürebilmek adına huzurevlerinde tercih edebilirler.

Aynı zamanda birçok yaşlı daha da sosyalleşebilmek ve farklı insanlarla tanışabilmek için buralarda konaklamayı kabul eder. Tüm ihtiyaçların karşılanması ve kaliteli bir yaşam sürülebilmesi adına İzmir Foça huzurevi tercih edilebilir. Uygun fiyat politikası ve deneyimli personelleri ile birlikte hizmet veren bu kuruluş, aynı zamanda huzur evi içerisinde ihtiyaç duyulan tüm olanaklara sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked