İzmir Özel Huzurevi

İzmir özel huzurevi, İzmir ve çevresinde yaşlılara hizmet vermek için açılmış olan bir kuruluştur uzun yıllardır hizmet veren bu kuruluş hem erkekler hem de bayanlara kaliteli bir yaşam sürebilmesine olanak tanır. Bunun yanı sıra huzurevi içerisinde kişilerin sosyalleşmesinde sağlayan bazı alanlar mevcuttur. Bu alanlar sayesinde yaşlılar, hem kalan hayatlarını daha iyi geçirebilmek hem de sosyal yaşayabilmek adına vakit getirebilirler.

İzmir özel huzurevi içerisinde hasta bakıcılar ve özel eğitim görmüş doktorlar sayesinde 24 saat sağlık hizmeti verilir. Bu durum yaşların ilaçlarının kontrolü beslenme programları ve fizik tedavileri gibi durumlar göz önünde bulundurularak gerekli olan önlemlerin alınması için bir olanaktır. Ayrıca İzmir özel huzurevi içerisinde birçok kişi belirtilen zamanlar içerisinde istedikleri kişiyi ziyarette bulunabilir.

Bireysel Odalar ve Özel Aktiviteler

Özel ziyaret saatlerini uyularak ve dışarıdan yiyecek içecek getirmemek kaydı ile özel ziyaretler yapılabilir. Bu ziyaretler yaşlıları memnun ettiği gibi aynı zamanda daha fazla sosyalleşmesini olanak tanır. Yaşlılar belli bir süre sonra kendilerini yalnız hissedebilirler. Bunun önüne geçilebilmesi için mutlaka birbirleri ile iletişim halinde olmalıdırlar.

Huzurevleri zaman zaman yapmış olduğu kültürel aktiviteler sayesinde yaşlıların daha iyi vakit geçirebilmesi olanak tanır. Bunun yanı sıra yapılan yarışmalar spor müsabakaları ve zihinsel yarışmalar kişilerin birbiriyle olan sosyalleşmesini ön plana çıkarır.

Özel Hizmet Alınabilmesine Olanak Sağlar

İzmir özel huzurevi içerisinde bulunan tüm yaşlılar bu firmanın güvencesi altındadır. Bu nedenle yaşlı bakımın yanı sıra yatalak olan ya da alzaymır gibi sağlık problemleri olan kişilere özel ilgi gösterilir. İlaçlarından içirilmesi yemeklerini yedirilmesi ve altlarını temizlenmesi gibi durumlar hasta bakıcılarının ya da yaşlı bakım hemşirelerinin yapması gereken görevler arasında yer alır.

Eşsiz manzarası ve özel tasarımlarıyla hizmet veren İzmir özel huzurevi, kişilerin tek kişilik ya da çift kişilik odalarda konforlu bir şekilde barına bilmesini olanak sağlar. İhtiyaç duyulması durumunda uygun fiyatlı olarak hizmet veren bu kuruluş sürekli olarak kendini geliştirerek kişilerin otel ortamında kendilerini evlerinde hissetmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked